Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna205042
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe26959
Ikona - strzałka prawaOrganizacja24518
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy277688
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy59294
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3804
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29888
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje147722
Ikona - strzałka prawaWnioski966
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2475
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe51876
Ikona - strzałka prawaKontrole6677
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne4025
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne3036
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa94
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze475121
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów10227
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy9192
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6723
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie596
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia652
Ikona - strzałka prawaLobbing899
Ikona - strzałka prawaPetycje1097
Ikona - strzałka prawa201789
Ikona - strzałka prawa2018173
Ikona - strzałka prawa2019399
Ikona - strzałka prawa2020531
Ikona - strzałka prawa202197
Ikona - strzałka prawa202262
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1203
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych875
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych642
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1217
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności233
Ikona - strzałka prawaWybory297
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6789
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018445
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192438
Ikona - strzałka prawaWybory ławników305
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023253
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192499
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201296
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.137
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1468
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.285
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24850
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe13158
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji268
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online473
Ikona - strzałka prawaBurmistrz21049
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11213
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza25347
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037888
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049221
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064570
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061566
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06962
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072109
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082366
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094498
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/102051
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111951
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121471
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131123
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141115
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153370
Ikona - strzałka prawaInne 2009538
Ikona - strzałka prawaInne 2010801
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej36292
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej9188
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006320
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104638
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144901
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182880
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231767
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych wraz z odpowiedziami2686
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2444
Ikona - strzałka prawa1998191
Ikona - strzałka prawa2001191
Ikona - strzałka prawa2003203
Ikona - strzałka prawa2004152
Ikona - strzałka prawa2005163
Ikona - strzałka prawa2006194
Ikona - strzałka prawa2007176
Ikona - strzałka prawa2008155
Ikona - strzałka prawa2009217
Ikona - strzałka prawa2010235
Ikona - strzałka prawa2011306
Ikona - strzałka prawa2012495
Ikona - strzałka prawa2013577
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1717
Ikona - strzałka prawaROK 2012672
Ikona - strzałka prawaROK 2013217
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze686
Ikona - strzałka prawa2013204
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej27052
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22234
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze5083
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1199
Ikona - strzałka prawaZarządzenia941
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1952
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9381
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie6196
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4323
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2441
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2260
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1915
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6155
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2700
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5521
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2650
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2366
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1572
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2619
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie4002
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie3203
Ikona - strzałka prawaŻłobek436
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6134
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9459
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3443
Ikona - strzałka prawaInne jednostki9045
Ikona - strzałka prawaSCO5367
Ikona - strzałka prawaOSiR3999
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8957
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4836
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9014
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia10165
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1720
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1360
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2205
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1824
Ikona - strzałka prawaSprawozdania121
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4798
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa574
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4836
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4386
Ikona - strzałka prawaArchiwum5594
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2249
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2059
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi4022

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-09-23 10:52:45, zmian dokonał(a): Tomasz Strączyński

WCAG 2.0 (Level AA)