Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna219492
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe28890
Ikona - strzałka prawaOrganizacja26676
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy281499
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy60854
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań4984
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29965
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje160774
Ikona - strzałka prawaWnioski1727
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2812
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe60402
Ikona - strzałka prawaKontrole7054
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne4199
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne3377
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa194
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze509435
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku7320
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych o środowisku i jego ochronie0
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie784
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia811
Ikona - strzałka prawaLobbing1168
Ikona - strzałka prawaPetycje1411
Ikona - strzałka prawa2017186
Ikona - strzałka prawa2018284
Ikona - strzałka prawa2019512
Ikona - strzałka prawa2020687
Ikona - strzałka prawa2021245
Ikona - strzałka prawa2022280
Ikona - strzałka prawa202338
Ikona - strzałka prawa202454
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1575
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych1183
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych801
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy2567
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności377
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne273
Ikona - strzałka prawaAudyt280
Ikona - strzałka prawaWybory446
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20241770
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 20243452
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20232881
Ikona - strzałka prawaWybory ławników561
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023420
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024 - 2027339
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia7593
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018841
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192588
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192697
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201377
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.192
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1527
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.482
Ikona - strzałka prawaOKRĘGI I OBWODY956
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska26535
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe14853
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji593
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online1373
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie skarg i wniosków89
Ikona - strzałka prawaBurmistrz21936
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11581
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza29260
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/038117
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049487
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064749
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061706
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/061075
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072229
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082530
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094717
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/102231
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20112115
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121640
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131286
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141333
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153648
Ikona - strzałka prawaInne 2009623
Ikona - strzałka prawaInne 2010876
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej41745
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej9553
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006427
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104754
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20145105
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20183087
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20232668
Ikona - strzałka prawaKadencja 9 Rady Miejskiej - 2024-202918
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych wraz z odpowiedziami5595
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2773
Ikona - strzałka prawa1998247
Ikona - strzałka prawa2001238
Ikona - strzałka prawa2003297
Ikona - strzałka prawa2004238
Ikona - strzałka prawa2005233
Ikona - strzałka prawa2006285
Ikona - strzałka prawa2007259
Ikona - strzałka prawa2008215
Ikona - strzałka prawa2009276
Ikona - strzałka prawa2010309
Ikona - strzałka prawa2011372
Ikona - strzałka prawa2012582
Ikona - strzałka prawa2013676
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1945
Ikona - strzałka prawaROK 2012713
Ikona - strzałka prawaROK 2013287
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze798
Ikona - strzałka prawa2013264
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej27595
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22604
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze5868
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1247
Ikona - strzałka prawaZarządzenia1049
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne2140
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9684
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie6617
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4560
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2564
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2346
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie2041
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6331
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2895
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5715
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2786
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2447
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1674
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2806
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie4257
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie3548
Ikona - strzałka prawaŻłobek672
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6296
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9954
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3864
Ikona - strzałka prawaInne jednostki9398
Ikona - strzałka prawaSCO5610
Ikona - strzałka prawaOSiR4409
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.9253
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna5303
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy12472
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia10608
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe2012
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1513
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2602
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu2043
Ikona - strzałka prawaSprawozdania399
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu5028
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa791
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4977
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4577
Ikona - strzałka prawaArchiwum5877
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2328
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2124
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi4173
Ikona - strzałka prawaInformacje o planowanych pomiarach pól elektromagnetycznych realizowanych przez LBŚ NetWorkS5

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-06-14 12:14:23, zmian dokonał(a): Tomasz Strączyński

WCAG 2.0 (Level AA)