Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna195071
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe25083
Ikona - strzałka prawaOrganizacja23043
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy272659
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy56997
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2979
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29293
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje131922
Ikona - strzałka prawaWnioski215
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2154
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe45897
Ikona - strzałka prawaKontrole6440
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3898
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2808
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa27
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze449262
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9860
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy8426
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6235
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie481
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia574
Ikona - strzałka prawaLobbing715
Ikona - strzałka prawaPetycje902
Ikona - strzałka prawa201756
Ikona - strzałka prawa2018126
Ikona - strzałka prawa2019343
Ikona - strzałka prawa2020324
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów940
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych656
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych516
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy641
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności92
Ikona - strzałka prawaWybory265
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6360
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018308
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192361
Ikona - strzałka prawaWybory ławników230
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023194
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192427
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201255
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.112
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1447
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.85
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23898
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12303
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji161
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online85
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20313
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11025
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza22225
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037811
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049152
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064504
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061507
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06920
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072071
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082309
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094433
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101971
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111873
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121421
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131067
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141049
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153172
Ikona - strzałka prawaInne 2009510
Ikona - strzałka prawaInne 2010771
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej32142
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8852
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006279
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104595
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144828
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182823
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231066
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1737
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2190
Ikona - strzałka prawa1998162
Ikona - strzałka prawa2001167
Ikona - strzałka prawa2003166
Ikona - strzałka prawa2004119
Ikona - strzałka prawa2005135
Ikona - strzałka prawa2006151
Ikona - strzałka prawa2007150
Ikona - strzałka prawa2008133
Ikona - strzałka prawa2009196
Ikona - strzałka prawa2010208
Ikona - strzałka prawa2011274
Ikona - strzałka prawa2012454
Ikona - strzałka prawa2013511
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1551
Ikona - strzałka prawaROK 2012650
Ikona - strzałka prawaROK 2013190
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze610
Ikona - strzałka prawa2013173
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26656
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21972
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4394
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1162
Ikona - strzałka prawaZarządzenia887
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1888
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9180
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5813
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4216
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2361
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2193
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1874
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6036
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2569
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5363
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2549
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2275
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1471
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2452
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3801
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2582
Ikona - strzałka prawaŻłobek271
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5997
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8994
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2967
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8784
Ikona - strzałka prawaSCO5156
Ikona - strzałka prawaOSiR3505
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8728
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4470
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy6898
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9761
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1556
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1288
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1939
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1701
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4662
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa406
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4755
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4177
Ikona - strzałka prawaArchiwum5278
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2198
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2021
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3943

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-07 14:15:54, zmian dokonał(a): grzegorzj

WCAG 2.0 (Level AA)