Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna207631
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe27444
Ikona - strzałka prawaOrganizacja25001
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy278663
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy59761
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań4049
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29925
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje150112
Ikona - strzałka prawaWnioski1108
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2543
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe53079
Ikona - strzałka prawaKontrole6749
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne4054
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne3091
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa109
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze483615
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów10355
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy9402
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6827
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych o środowisku i jego ochronie0
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie628
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia675
Ikona - strzałka prawaLobbing939
Ikona - strzałka prawaPetycje1158
Ikona - strzałka prawa2017105
Ikona - strzałka prawa2018194
Ikona - strzałka prawa2019420
Ikona - strzałka prawa2020563
Ikona - strzałka prawa2021122
Ikona - strzałka prawa2022113
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1260
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych933
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych672
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1330
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności263
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne53
Ikona - strzałka prawaAudyt11
Ikona - strzałka prawaWybory311
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6868
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018493
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192457
Ikona - strzałka prawaWybory ławników315
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023269
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192537
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201308
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.144
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1480
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.320
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska25159
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe13315
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji306
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online697
Ikona - strzałka prawaBurmistrz21291
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11271
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza26233
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037947
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049277
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064604
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061598
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06980
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072144
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082398
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094551
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/102096
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111995
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121507
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131167
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141164
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153429
Ikona - strzałka prawaInne 2009556
Ikona - strzałka prawaInne 2010818
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej37728
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej9288
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006338
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104667
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144953
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182946
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231973
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych wraz z odpowiedziami3141
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2514
Ikona - strzałka prawa1998196
Ikona - strzałka prawa2001196
Ikona - strzałka prawa2003215
Ikona - strzałka prawa2004160
Ikona - strzałka prawa2005171
Ikona - strzałka prawa2006206
Ikona - strzałka prawa2007190
Ikona - strzałka prawa2008161
Ikona - strzałka prawa2009226
Ikona - strzałka prawa2010248
Ikona - strzałka prawa2011319
Ikona - strzałka prawa2012511
Ikona - strzałka prawa2013589
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1765
Ikona - strzałka prawaROK 2012678
Ikona - strzałka prawaROK 2013241
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze707
Ikona - strzałka prawa2013216
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej27210
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22325
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze5296
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1203
Ikona - strzałka prawaZarządzenia968
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1970
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9429
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie6307
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4363
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2458
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2277
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1933
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6177
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2720
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5545
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2675
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2374
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1586
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2642
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie4029
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie3268
Ikona - strzałka prawaŻłobek464
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6166
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9575
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3545
Ikona - strzałka prawaInne jednostki9126
Ikona - strzałka prawaSCO5433
Ikona - strzałka prawaOSiR4079
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.9009
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4952
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9601
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia10249
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1770
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1389
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2279
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1864
Ikona - strzałka prawaSprawozdania151
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4836
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa611
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4861
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4416
Ikona - strzałka prawaArchiwum5654
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2274
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2073
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi4048

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-01-27 13:38:38, zmian dokonał(a): admin

WCAG 2.0 (Level AA)