Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna198430
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe25496
Ikona - strzałka prawaOrganizacja23384
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy275444
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy57944
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3212
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29816
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje138582
Ikona - strzałka prawaWnioski433
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2287
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe47972
Ikona - strzałka prawaKontrole6517
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3939
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2894
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa45
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze460092
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów10024
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy8727
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6418
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie515
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia603
Ikona - strzałka prawaLobbing762
Ikona - strzałka prawaPetycje963
Ikona - strzałka prawa201764
Ikona - strzałka prawa2018141
Ikona - strzałka prawa2019364
Ikona - strzałka prawa2020433
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1009
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych724
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych551
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy794
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności127
Ikona - strzałka prawaWybory270
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6518
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018334
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192373
Ikona - strzałka prawaWybory ławników247
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023204
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192439
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201259
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.113
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1447
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.169
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24114
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12571
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji175
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online141
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20432
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11072
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza23157
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037819
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049162
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064508
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061509
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06924
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072073
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082312
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094437
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101977
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111874
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121426
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131069
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141056
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153240
Ikona - strzałka prawaInne 2009514
Ikona - strzałka prawaInne 2010775
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej33590
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8963
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006284
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104598
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144829
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182827
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231313
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1955
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2254
Ikona - strzałka prawa1998165
Ikona - strzałka prawa2001168
Ikona - strzałka prawa2003168
Ikona - strzałka prawa2004121
Ikona - strzałka prawa2005136
Ikona - strzałka prawa2006155
Ikona - strzałka prawa2007151
Ikona - strzałka prawa2008133
Ikona - strzałka prawa2009196
Ikona - strzałka prawa2010211
Ikona - strzałka prawa2011276
Ikona - strzałka prawa2012459
Ikona - strzałka prawa2013520
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1591
Ikona - strzałka prawaROK 2012652
Ikona - strzałka prawaROK 2013191
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze625
Ikona - strzałka prawa2013174
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26770
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22067
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4494
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1170
Ikona - strzałka prawaZarządzenia894
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1905
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9229
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5911
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4243
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2380
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2209
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1886
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6060
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2628
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5388
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2561
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2312
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1502
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2525
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3856
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2789
Ikona - strzałka prawaŻłobek300
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6022
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9178
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3056
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8847
Ikona - strzałka prawaSCO5203
Ikona - strzałka prawaOSiR3660
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8789
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4557
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy7361
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9899
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1593
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1302
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2028
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1727
Ikona - strzałka prawaSprawozdania31
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4702
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa437
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4782
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4195
Ikona - strzałka prawaArchiwum5380
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2203
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2031
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3969

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-15 15:43:50, zmian dokonał(a): Michał Ślęzak

WCAG 2.0 (Level AA)