Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna196834
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe25284
Ikona - strzałka prawaOrganizacja23204
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy274786
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy57573
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3092
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29799
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje134529
Ikona - strzałka prawaWnioski325
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe47178
Ikona - strzałka prawaKontrole6460
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3916
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2833
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa35
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze455090
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9951
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy8583
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6327
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie499
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia585
Ikona - strzałka prawaLobbing728
Ikona - strzałka prawaPetycje932
Ikona - strzałka prawa201758
Ikona - strzałka prawa2018135
Ikona - strzałka prawa2019356
Ikona - strzałka prawa2020389
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów959
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych678
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych533
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy752
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności108
Ikona - strzałka prawaWybory269
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6420
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018322
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192369
Ikona - strzałka prawaWybory ławników237
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023202
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192431
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201257
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.113
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1447
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.151
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24017
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12453
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji166
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online97
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20369
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11049
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza22699
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037816
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049160
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064506
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061509
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06921
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072072
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082311
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094437
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101974
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111874
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121424
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131068
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141051
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153196
Ikona - strzałka prawaInne 2009513
Ikona - strzałka prawaInne 2010774
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej32831
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8891
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006283
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104598
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144829
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182827
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231158
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1808
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2222
Ikona - strzałka prawa1998164
Ikona - strzałka prawa2001167
Ikona - strzałka prawa2003167
Ikona - strzałka prawa2004121
Ikona - strzałka prawa2005136
Ikona - strzałka prawa2006155
Ikona - strzałka prawa2007151
Ikona - strzałka prawa2008133
Ikona - strzałka prawa2009196
Ikona - strzałka prawa2010209
Ikona - strzałka prawa2011276
Ikona - strzałka prawa2012459
Ikona - strzałka prawa2013519
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1564
Ikona - strzałka prawaROK 2012652
Ikona - strzałka prawaROK 2013191
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze616
Ikona - strzałka prawa2013173
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26709
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22012
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4445
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1166
Ikona - strzałka prawaZarządzenia889
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1895
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9212
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5846
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4232
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2373
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2200
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1882
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6050
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2598
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5376
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2553
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2284
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1494
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2469
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3819
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2647
Ikona - strzałka prawaŻłobek287
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6010
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9079
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3007
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8817
Ikona - strzałka prawaSCO5182
Ikona - strzałka prawaOSiR3606
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8760
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4524
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy7110
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9871
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1575
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1295
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2002
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1715
Ikona - strzałka prawaSprawozdania14
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4673
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa419
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4766
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4180
Ikona - strzałka prawaArchiwum5318
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2200
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2024
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3957

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-07-29 10:20:50, zmian dokonał(a): grzegorzj

WCAG 2.0 (Level AA)