Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna200311
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe25820
Ikona - strzałka prawaOrganizacja23671
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy276078
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy58357
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3361
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29830
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje142716
Ikona - strzałka prawaWnioski567
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2334
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe49044
Ikona - strzałka prawaKontrole6557
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3956
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2935
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa57
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze464926
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów10082
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy8853
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6491
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie527
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia611
Ikona - strzałka prawaLobbing776
Ikona - strzałka prawaPetycje979
Ikona - strzałka prawa201766
Ikona - strzałka prawa2018146
Ikona - strzałka prawa2019368
Ikona - strzałka prawa2020444
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1057
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych760
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych573
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy879
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności145
Ikona - strzałka prawaWybory275
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6605
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018351
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192385
Ikona - strzałka prawaWybory ławników257
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023212
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192446
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201272
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.116
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1450
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.192
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24281
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12673
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji185
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online211
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20543
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11120
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza23928
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037824
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049171
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064513
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061512
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06927
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072076
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082319
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094441
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101981
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111885
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121431
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131073
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141062
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153278
Ikona - strzałka prawaInne 2009516
Ikona - strzałka prawaInne 2010779
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej34562
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej9024
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006288
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104601
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144833
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182832
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231431
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi2067
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2318
Ikona - strzałka prawa1998168
Ikona - strzałka prawa2001173
Ikona - strzałka prawa2003173
Ikona - strzałka prawa2004123
Ikona - strzałka prawa2005138
Ikona - strzałka prawa2006165
Ikona - strzałka prawa2007152
Ikona - strzałka prawa2008137
Ikona - strzałka prawa2009200
Ikona - strzałka prawa2010215
Ikona - strzałka prawa2011283
Ikona - strzałka prawa2012464
Ikona - strzałka prawa2013530
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1637
Ikona - strzałka prawaROK 2012654
Ikona - strzałka prawaROK 2013195
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze641
Ikona - strzałka prawa2013177
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26848
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22118
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4733
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1182
Ikona - strzałka prawaZarządzenia899
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1919
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9268
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5982
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4272
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2400
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2225
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1893
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6087
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2650
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5413
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2587
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2326
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1533
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2551
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3893
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2981
Ikona - strzałka prawaŻłobek334
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6040
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9255
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3185
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8894
Ikona - strzałka prawaSCO5251
Ikona - strzałka prawaOSiR3746
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8844
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4638
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy7852
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9959
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1624
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1314
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2053
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1747
Ikona - strzałka prawaSprawozdania45
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4725
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa467
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4795
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4216
Ikona - strzałka prawaArchiwum5440
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2210
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2038
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3982

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-01-26 13:43:18, zmian dokonał(a): Anna Malinowska

WCAG 2.0 (Level AA)