Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna203284
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe26582
Ikona - strzałka prawaOrganizacja24210
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy277019
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy58983
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań3602
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29855
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje145877
Ikona - strzałka prawaWnioski820
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2423
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe51032
Ikona - strzałka prawaKontrole6623
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3996
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2986
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa72
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze469344
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów10165
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy9054
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6645
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie571
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia633
Ikona - strzałka prawaLobbing853
Ikona - strzałka prawaPetycje1057
Ikona - strzałka prawa201771
Ikona - strzałka prawa2018158
Ikona - strzałka prawa2019379
Ikona - strzałka prawa2020507
Ikona - strzałka prawa202172
Ikona - strzałka prawa202221
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1134
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych818
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych620
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1148
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności192
Ikona - strzałka prawaWybory283
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6704
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018406
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192410
Ikona - strzałka prawaWybory ławników278
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023230
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192471
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201280
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.122
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1458
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.233
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska24679
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12992
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji213
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online390
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20867
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11177
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza24904
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037844
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049187
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064535
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061527
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06939
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072091
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082336
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094453
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/102007
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111909
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121445
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131086
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141079
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153319
Ikona - strzałka prawaInne 2009520
Ikona - strzałka prawaInne 2010786
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej35780
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej9135
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006298
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104613
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144844
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182844
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231651
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych wraz z odpowiedziami2469
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2401
Ikona - strzałka prawa1998180
Ikona - strzałka prawa2001179
Ikona - strzałka prawa2003182
Ikona - strzałka prawa2004133
Ikona - strzałka prawa2005147
Ikona - strzałka prawa2006173
Ikona - strzałka prawa2007161
Ikona - strzałka prawa2008140
Ikona - strzałka prawa2009204
Ikona - strzałka prawa2010219
Ikona - strzałka prawa2011293
Ikona - strzałka prawa2012473
Ikona - strzałka prawa2013556
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1685
Ikona - strzałka prawaROK 2012662
Ikona - strzałka prawaROK 2013202
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze662
Ikona - strzałka prawa2013185
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26933
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22181
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4958
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1187
Ikona - strzałka prawaZarządzenia910
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1931
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9313
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie6103
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4295
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2410
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2241
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1898
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6122
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2674
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5477
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2627
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2351
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1556
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2594
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3968
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie3104
Ikona - strzałka prawaŻłobek395
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6090
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9362
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3341
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8972
Ikona - strzałka prawaSCO5310
Ikona - strzałka prawaOSiR3878
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8916
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4764
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy8673
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia10081
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1674
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1334
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2174
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1784
Ikona - strzałka prawaSprawozdania87
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4773
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa524
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4819
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4241
Ikona - strzałka prawaArchiwum5553
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2231
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2045
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi4003

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-06-30 12:44:19, zmian dokonał(a): Monika Starczewska

WCAG 2.0 (Level AA)