Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna215891
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe28578
Ikona - strzałka prawaOrganizacja26340
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy280838
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy60621
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań4785
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29954
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje158615
Ikona - strzałka prawaWnioski1608
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2760
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe58430
Ikona - strzałka prawaKontrole6998
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne4171
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne3328
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa173
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze505144
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku7228
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych o środowisku i jego ochronie0
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie742
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia767
Ikona - strzałka prawaLobbing1119
Ikona - strzałka prawaPetycje1348
Ikona - strzałka prawa2017168
Ikona - strzałka prawa2018265
Ikona - strzałka prawa2019486
Ikona - strzałka prawa2020655
Ikona - strzałka prawa2021215
Ikona - strzałka prawa2022244
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów1499
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych1141
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych770
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1971
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności i Raport dostępności356
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne219
Ikona - strzałka prawaAudyt223
Ikona - strzałka prawaWybory379
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2024496
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20232679
Ikona - strzałka prawaWybory ławników512
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023403
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024 - 2027248
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia7390
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018717
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192535
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192680
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201365
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.177
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1516
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.436
Ikona - strzałka prawaOKRĘGI I OBWODY508
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska26040
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe14240
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji449
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online1284
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie skarg i wniosków37
Ikona - strzałka prawaBurmistrz21775
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11493
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza28584
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/038097
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049466
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064733
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061695
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/061063
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072217
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082513
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094703
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/102221
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20112103
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121627
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131276
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141320
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153629
Ikona - strzałka prawaInne 2009608
Ikona - strzałka prawaInne 2010865
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej40883
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej9483
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006410
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104738
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20145082
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20183068
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20232574
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych wraz z odpowiedziami5170
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2724
Ikona - strzałka prawa1998231
Ikona - strzałka prawa2001221
Ikona - strzałka prawa2003278
Ikona - strzałka prawa2004225
Ikona - strzałka prawa2005221
Ikona - strzałka prawa2006265
Ikona - strzałka prawa2007242
Ikona - strzałka prawa2008204
Ikona - strzałka prawa2009257
Ikona - strzałka prawa2010293
Ikona - strzałka prawa2011357
Ikona - strzałka prawa2012567
Ikona - strzałka prawa2013656
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1905
Ikona - strzałka prawaROK 2012698
Ikona - strzałka prawaROK 2013276
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze773
Ikona - strzałka prawa2013254
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej27518
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi22554
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze5745
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1225
Ikona - strzałka prawaZarządzenia1039
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne2127
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9633
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie6575
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4520
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2525
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2323
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie2017
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6294
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2855
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5654
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2756
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2426
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1654
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2775
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie4185
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie3496
Ikona - strzałka prawaŻłobek606
Ikona - strzałka prawaDomy kultury6265
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie9875
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji3771
Ikona - strzałka prawaInne jednostki9335
Ikona - strzałka prawaSCO5569
Ikona - strzałka prawaOSiR4322
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.9215
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna5247
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11530
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia10536
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1975
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1475
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia2503
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu2022
Ikona - strzałka prawaSprawozdania342
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4983
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa739
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4953
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4550
Ikona - strzałka prawaArchiwum5826
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2312
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2109
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi4145

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-03-01 15:00:16, zmian dokonał(a): Dariusz Górski

WCAG 2.0 (Level AA)