Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna189016
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe24374
Ikona - strzałka prawaOrganizacja22309
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy267059
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy54910
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2517
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro26983
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje123527
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2005
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe42928
Ikona - strzałka prawaKontrole6315
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3846
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2754
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze431681
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9582
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7822
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5880
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie416
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia531
Ikona - strzałka prawaLobbing613
Ikona - strzałka prawa201621
Ikona - strzałka prawa201857
Ikona - strzałka prawa201986
Ikona - strzałka prawaPetycje752
Ikona - strzałka prawa201741
Ikona - strzałka prawa2018105
Ikona - strzałka prawa2019312
Ikona - strzałka prawa2020148
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów775
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych492
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych447
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy425
Ikona - strzałka prawaWybory252
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6146
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018239
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192318
Ikona - strzałka prawaWybory ławników194
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023158
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192406
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201229
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.94
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1413
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23506
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11874
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji99
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online34
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20106
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10898
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza20258
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037757
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049131
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064492
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061493
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06907
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071975
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082294
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094414
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101864
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111775
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121406
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131054
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141018
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152903
Ikona - strzałka prawaInne 2009492
Ikona - strzałka prawaInne 2010750
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej29607
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8706
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006264
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104522
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144787
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182787
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023811
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1440
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2054
Ikona - strzałka prawa1998148
Ikona - strzałka prawa2001150
Ikona - strzałka prawa2003148
Ikona - strzałka prawa2004108
Ikona - strzałka prawa2005123
Ikona - strzałka prawa2006139
Ikona - strzałka prawa2007129
Ikona - strzałka prawa2008117
Ikona - strzałka prawa2009175
Ikona - strzałka prawa2010196
Ikona - strzałka prawa2011254
Ikona - strzałka prawa2012440
Ikona - strzałka prawa2013468
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1495
Ikona - strzałka prawaROK 2012632
Ikona - strzałka prawaROK 2013176
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze581
Ikona - strzałka prawa2013159
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26407
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21679
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4187
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1141
Ikona - strzałka prawaZarządzenia853
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1858
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9078
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5756
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4179
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2321
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2157
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1849
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5962
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2521
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5290
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2498
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2237
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1450
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2388
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3644
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2479
Ikona - strzałka prawaŻłobek175
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5930
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8795
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2763
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8612
Ikona - strzałka prawaSCO5030
Ikona - strzałka prawaOSiR3122
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8550
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4244
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5817
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9616
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1443
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1193
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1794
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1647
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4595
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa334
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4706
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4112
Ikona - strzałka prawaArchiwum5159
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2181
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2004
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3908

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-08-12 15:08:22, zmian dokonał(a): Arkadiusz Milewski

WCAG 2.0 (Level AA)