Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna170992
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018546
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe22311
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20089
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy229046
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy47559
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań467
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro18198
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje102806
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10266
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1488
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32406
Ikona - strzałka prawaKontrole6005
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3660
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2582
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze390167
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8847
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy6020
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5012
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie248
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia367
Ikona - strzałka prawaLobbing284
Ikona - strzałka prawaPetycje184
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów156
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych91
Ikona - strzałka prawaWybory161
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4882
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22152
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe10220
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19423
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10603
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza15460
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037679
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049087
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064467
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061478
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06892
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071947
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082268
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094383
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101816
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111721
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121372
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131015
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014976
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152286
Ikona - strzałka prawaInne 2009458
Ikona - strzałka prawaInne 2010719
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22858
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8083
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006231
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104463
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144707
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182375
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1685
Ikona - strzałka prawa1998128
Ikona - strzałka prawa2001132
Ikona - strzałka prawa2003134
Ikona - strzałka prawa200497
Ikona - strzałka prawa2005113
Ikona - strzałka prawa2006118
Ikona - strzałka prawa2007117
Ikona - strzałka prawa2008101
Ikona - strzałka prawa2009135
Ikona - strzałka prawa2010175
Ikona - strzałka prawa2011225
Ikona - strzałka prawa2012412
Ikona - strzałka prawa2013406
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1270
Ikona - strzałka prawaROK 2012614
Ikona - strzałka prawaROK 2013163
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze479
Ikona - strzałka prawa2013140
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25145
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20732
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3595
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1065
Ikona - strzałka prawaZarządzenia815
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1761
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8691
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5468
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4086
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2207
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2104
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1800
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5759
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2435
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5082
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2363
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2168
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1424
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2270
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3577
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2378
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5671
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8368
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3650
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2103
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8203
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4664
Ikona - strzałka prawaOSiR2726
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7800
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3837
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3310
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8852
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1014
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1028
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1472
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1495
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4453
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa151
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4597
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3944
Ikona - strzałka prawaArchiwum4870
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2126
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1972
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3782

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-09-21 17:34:01, zmian dokonał(a): Anna Pawlusińska

WCAG 2.0 (Level AA)