Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna186890
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe24198
Ikona - strzałka prawaOrganizacja22071
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy264274
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy53803
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2383
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro26194
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje121410
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1959
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe41283
Ikona - strzałka prawaKontrole6285
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3826
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2738
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze425906
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9513
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7671
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5805
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie405
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia521
Ikona - strzałka prawaLobbing600
Ikona - strzałka prawa201620
Ikona - strzałka prawa201856
Ikona - strzałka prawa201973
Ikona - strzałka prawaPetycje692
Ikona - strzałka prawa201734
Ikona - strzałka prawa201886
Ikona - strzałka prawa2019245
Ikona - strzałka prawa202092
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów729
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych439
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych407
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy366
Ikona - strzałka prawaWybory246
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6006
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018215
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192204
Ikona - strzałka prawaWybory ławników172
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023137
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192372
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 2020436
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23399
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11728
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji51
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online29
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20062
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10878
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza19868
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037748
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049124
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064488
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061490
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06904
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071971
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082292
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094399
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101861
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111769
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121402
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131049
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141011
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152858
Ikona - strzałka prawaInne 2009487
Ikona - strzałka prawaInne 2010745
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28853
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8672
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006263
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104516
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144780
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182783
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023742
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1365
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2017
Ikona - strzałka prawa1998146
Ikona - strzałka prawa2001146
Ikona - strzałka prawa2003144
Ikona - strzałka prawa2004107
Ikona - strzałka prawa2005122
Ikona - strzałka prawa2006136
Ikona - strzałka prawa2007127
Ikona - strzałka prawa2008114
Ikona - strzałka prawa2009170
Ikona - strzałka prawa2010190
Ikona - strzałka prawa2011249
Ikona - strzałka prawa2012436
Ikona - strzałka prawa2013458
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1486
Ikona - strzałka prawaROK 2012629
Ikona - strzałka prawaROK 2013175
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze578
Ikona - strzałka prawa2013157
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26318
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21564
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4124
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1136
Ikona - strzałka prawaZarządzenia849
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1843
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9033
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5733
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4170
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2310
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2146
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1840
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5936
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2504
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5269
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2487
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2231
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1447
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2370
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3630
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2472
Ikona - strzałka prawaŻłobek159
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5907
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8750
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2691
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8563
Ikona - strzałka prawaSCO4994
Ikona - strzałka prawaOSiR3092
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8463
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4177
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5496
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9548
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1397
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1176
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1769
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1643
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4580
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa311
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4697
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4093
Ikona - strzałka prawaArchiwum5140
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2174
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2000
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3901

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-05-29 12:39:5, zmian dokonał(a): admin

WCAG 2.0 (Level AA)