Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna182648
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23636
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21522
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy255091
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy51792
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1801
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro23406
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje115710
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1840
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe38903
Ikona - strzałka prawaKontrole6211
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3772
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2684
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze415573
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9356
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7232
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5569
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie367
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia494
Ikona - strzałka prawaLobbing536
Ikona - strzałka prawa20169
Ikona - strzałka prawa201824
Ikona - strzałka prawa201930
Ikona - strzałka prawaPetycje500
Ikona - strzałka prawa201719
Ikona - strzałka prawa201837
Ikona - strzałka prawa201963
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów595
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych345
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych280
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy169
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.67
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty20
Ikona - strzałka prawaWybory239
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5811
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018190
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192146
Ikona - strzałka prawaWybory ławników124
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023107
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192293
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23147
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11420
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji5
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online5
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19885
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10803
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18661
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037726
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049110
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064486
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061488
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06900
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071963
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082286
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094395
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101842
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111736
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121384
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131043
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014989
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152704
Ikona - strzałka prawaInne 2009480
Ikona - strzałka prawaInne 2010732
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26907
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8537
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006261
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104503
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144773
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182777
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023527
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi912
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1910
Ikona - strzałka prawa1998143
Ikona - strzałka prawa2001142
Ikona - strzałka prawa2003141
Ikona - strzałka prawa2004105
Ikona - strzałka prawa2005120
Ikona - strzałka prawa2006129
Ikona - strzałka prawa2007124
Ikona - strzałka prawa2008112
Ikona - strzałka prawa2009158
Ikona - strzałka prawa2010187
Ikona - strzałka prawa2011243
Ikona - strzałka prawa2012427
Ikona - strzałka prawa2013438
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1424
Ikona - strzałka prawaROK 2012621
Ikona - strzałka prawaROK 2013172
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze554
Ikona - strzałka prawa2013151
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26071
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21314
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3992
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1113
Ikona - strzałka prawaZarządzenia837
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1812
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8958
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5650
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4148
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2269
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2138
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1828
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5887
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2483
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5213
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2443
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2207
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1442
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2324
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3610
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2450
Ikona - strzałka prawaŻłobek100
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5842
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8614
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2547
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8450
Ikona - strzałka prawaSCO4877
Ikona - strzałka prawaOSiR2926
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8237
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4059
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4644
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9377
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1318
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1149
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1690
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1602
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4550
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa248
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4679
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4075
Ikona - strzałka prawaArchiwum5065
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2161
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1991
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3867

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-11-15 15:38:20, zmian dokonał(a): monikak

WCAG 2.0 (Level AA)