Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna192879
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe24797
Ikona - strzałka prawaOrganizacja22755
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy271187
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy56506
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2775
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro28501
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje128410
Ikona - strzałka prawaWnioski36
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2096
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe44628
Ikona - strzałka prawaKontrole6398
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3879
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2789
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa12
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze443483
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9782
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy8248
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6086
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie460
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia557
Ikona - strzałka prawaLobbing639
Ikona - strzałka prawa201628
Ikona - strzałka prawa201866
Ikona - strzałka prawa2019109
Ikona - strzałka prawaPetycje839
Ikona - strzałka prawa201752
Ikona - strzałka prawa2018124
Ikona - strzałka prawa2019338
Ikona - strzałka prawa2020275
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów884
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych617
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych494
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy494
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności44
Ikona - strzałka prawaWybory260
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6279
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018276
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192351
Ikona - strzałka prawaWybory ławników218
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023184
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192414
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201243
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.109
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1441
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23757
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12131
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji135
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online68
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20233
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10972
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza21378
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037802
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049145
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064501
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061504
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06917
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072066
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082305
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094425
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101960
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111860
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121417
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131063
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141040
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153110
Ikona - strzałka prawaInne 2009505
Ikona - strzałka prawaInne 2010763
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej30958
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8793
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006274
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104589
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144806
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182802
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023990
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1623
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2131
Ikona - strzałka prawa1998157
Ikona - strzałka prawa2001164
Ikona - strzałka prawa2003158
Ikona - strzałka prawa2004116
Ikona - strzałka prawa2005131
Ikona - strzałka prawa2006143
Ikona - strzałka prawa2007142
Ikona - strzałka prawa2008126
Ikona - strzałka prawa2009186
Ikona - strzałka prawa2010203
Ikona - strzałka prawa2011264
Ikona - strzałka prawa2012449
Ikona - strzałka prawa2013482
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1525
Ikona - strzałka prawaROK 2012648
Ikona - strzałka prawaROK 2013184
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze598
Ikona - strzałka prawa2013169
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26571
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21891
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4334
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1155
Ikona - strzałka prawaZarządzenia883
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1885
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9137
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5793
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4203
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2346
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2182
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1869
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6009
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2553
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5334
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2526
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2262
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1465
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2421
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3732
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2516
Ikona - strzałka prawaŻłobek227
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5966
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8918
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2889
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8703
Ikona - strzałka prawaSCO5104
Ikona - strzałka prawaOSiR3330
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8676
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4378
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy6442
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9677
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1494
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1261
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1901
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1685
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4627
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa384
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4739
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4161
Ikona - strzałka prawaArchiwum5241
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2190
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2013
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3934

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-28 15:41:4, zmian dokonał(a): Michał Ślęzak

WCAG 2.0 (Level AA)