Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna165010
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20151384
Ikona - strzałka prawaInformacje, Obwieszczenia Burmistrza370
Ikona - strzałka prawaObwodowe Komisje Wyborcze1127
Ikona - strzałka prawaWyborca niepełnosprawny66
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu194
Ikona - strzałka prawaInformacje, obwieszczenia PKW224
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe21654
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19300
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy219683
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy46112
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro15025
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje97734
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy9876
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1296
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28586
Ikona - strzałka prawaKontrole5851
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3596
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2507
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze379295
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8598
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy5448
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4731
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie146
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia295
Ikona - strzałka prawaLobbing169
Ikona - strzałka prawaPetycje55
Ikona - strzałka prawaWybory115
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4405
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21630
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9583
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19189
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10394
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza14375
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037634
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049049
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064440
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061463
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06875
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071927
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082250
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094346
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101799
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111701
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121355
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2013987
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014953
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152115
Ikona - strzałka prawaInne 2009444
Ikona - strzałka prawaInne 2010704
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej20937
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej7764
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006213
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104420
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144626
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20181926
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1532
Ikona - strzałka prawa1998118
Ikona - strzałka prawa2001121
Ikona - strzałka prawa2003122
Ikona - strzałka prawa200485
Ikona - strzałka prawa2005101
Ikona - strzałka prawa2006104
Ikona - strzałka prawa2007106
Ikona - strzałka prawa200892
Ikona - strzałka prawa2009122
Ikona - strzałka prawa2010149
Ikona - strzałka prawa2011205
Ikona - strzałka prawa2012384
Ikona - strzałka prawa2013380
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1160
Ikona - strzałka prawaROK 2012602
Ikona - strzałka prawaROK 2013147
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze425
Ikona - strzałka prawa2013131
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej24836
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20505
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3432
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1033
Ikona - strzałka prawaZarządzenia724
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1726
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8471
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5348
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4041
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2088
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2059
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1771
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5661
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2400
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4976
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2284
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2138
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1400
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2220
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3527
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2325
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5590
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8290
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3569
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji1911
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8018
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4531
Ikona - strzałka prawaOSiR2670
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7527
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3708
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2509
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8619
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe942
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej953
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1388
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1435
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4382
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa84
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4529
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych178
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3896
Ikona - strzałka prawaArchiwum4742
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2090
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1926
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3717

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-01-17 12:54:1, zmian dokonał(a): Agata Marcinkowska

WCAG 2.0 (Level AA)