Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna184107
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23809
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21693
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy259366
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy52292
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1959
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro24305
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje117403
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1883
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe39631
Ikona - strzałka prawaKontrole6233
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3790
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2697
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze420410
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9416
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7411
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5620
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie382
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia501
Ikona - strzałka prawaLobbing557
Ikona - strzałka prawa201611
Ikona - strzałka prawa201842
Ikona - strzałka prawa201946
Ikona - strzałka prawaPetycje548
Ikona - strzałka prawa201722
Ikona - strzałka prawa201857
Ikona - strzałka prawa2019140
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów649
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych375
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych360
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy194
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.84
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty22
Ikona - strzałka prawaWybory239
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5861
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018200
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192154
Ikona - strzałka prawaWybory ławników141
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023116
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192302
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23231
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11551
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji11
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online13
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19944
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10829
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18976
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037732
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049113
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064487
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061488
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06900
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071964
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082287
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094395
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101849
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111746
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121399
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131044
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014998
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152756
Ikona - strzałka prawaInne 2009480
Ikona - strzałka prawaInne 2010734
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej27670
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8588
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006262
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104506
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144775
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182777
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023614
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1174
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1940
Ikona - strzałka prawa1998144
Ikona - strzałka prawa2001143
Ikona - strzałka prawa2003141
Ikona - strzałka prawa2004105
Ikona - strzałka prawa2005120
Ikona - strzałka prawa2006129
Ikona - strzałka prawa2007124
Ikona - strzałka prawa2008112
Ikona - strzałka prawa2009163
Ikona - strzałka prawa2010187
Ikona - strzałka prawa2011243
Ikona - strzałka prawa2012431
Ikona - strzałka prawa2013447
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1448
Ikona - strzałka prawaROK 2012622
Ikona - strzałka prawaROK 2013172
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze559
Ikona - strzałka prawa2013151
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26141
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21398
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4017
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1124
Ikona - strzałka prawaZarządzenia839
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1822
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8977
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5684
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4153
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2290
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2138
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1830
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5901
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2491
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5229
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2461
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2213
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1442
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2335
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3618
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2459
Ikona - strzałka prawaŻłobek119
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5863
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8676
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2595
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8489
Ikona - strzałka prawaSCO4917
Ikona - strzałka prawaOSiR2983
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8297
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4094
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4888
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9415
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1335
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1154
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1711
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1616
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4562
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa259
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4685
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4079
Ikona - strzałka prawaArchiwum5091
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2163
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1991
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3876

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-17 11:16:3, zmian dokonał(a): Sławomir Owczarek

WCAG 2.0 (Level AA)