Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna194453
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe24986
Ikona - strzałka prawaOrganizacja22954
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy272216
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy56806
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2913
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro29115
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje131029
Ikona - strzałka prawaWnioski176
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2135
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe45345
Ikona - strzałka prawaKontrole6421
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3890
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2798
Ikona - strzałka prawaKontrola podatkowa19
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze447627
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9835
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy8377
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku6174
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie477
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia570
Ikona - strzałka prawaLobbing709
Ikona - strzałka prawaPetycje886
Ikona - strzałka prawa201754
Ikona - strzałka prawa2018124
Ikona - strzałka prawa2019340
Ikona - strzałka prawa2020315
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów924
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych643
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych508
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy590
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności84
Ikona - strzałka prawaWybory263
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6328
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018295
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192357
Ikona - strzałka prawaWybory ławników224
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023188
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192423
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201250
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.110
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1444
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej we Włoszczowie w okręgu wyborczym numer 13 zarządzone na dzień 23 maja 2021 r.44
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23857
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12260
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji156
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online82
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20298
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy11000
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza22039
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037806
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049148
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064502
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061505
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06918
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/072069
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082307
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094428
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101969
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111871
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121419
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131065
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141044
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20153160
Ikona - strzałka prawaInne 2009508
Ikona - strzałka prawaInne 2010769
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej31884
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8843
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006276
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104592
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144825
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182820
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-20231057
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1715
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2175
Ikona - strzałka prawa1998157
Ikona - strzałka prawa2001164
Ikona - strzałka prawa2003161
Ikona - strzałka prawa2004117
Ikona - strzałka prawa2005133
Ikona - strzałka prawa2006145
Ikona - strzałka prawa2007147
Ikona - strzałka prawa2008129
Ikona - strzałka prawa2009193
Ikona - strzałka prawa2010205
Ikona - strzałka prawa2011271
Ikona - strzałka prawa2012452
Ikona - strzałka prawa2013507
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1543
Ikona - strzałka prawaROK 2012649
Ikona - strzałka prawaROK 2013188
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze608
Ikona - strzałka prawa2013171
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26625
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21945
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4376
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1159
Ikona - strzałka prawaZarządzenia885
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1885
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9169
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5805
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4214
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2354
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2191
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1873
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe6031
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2563
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5360
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2546
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2272
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1470
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2446
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3784
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2575
Ikona - strzałka prawaŻłobek255
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5990
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8972
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2945
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8763
Ikona - strzałka prawaSCO5135
Ikona - strzałka prawaOSiR3448
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8718
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4452
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy6744
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9702
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1521
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1283
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1929
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1696
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4647
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa400
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4747
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4170
Ikona - strzałka prawaArchiwum5266
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2193
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2015
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3936

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-08 14:54:29, zmian dokonał(a): Tomasz Strączyński

WCAG 2.0 (Level AA)