Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna180592
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23374
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21223
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy251378
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy51088
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1595
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro22115
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje112866
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1767
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37916
Ikona - strzałka prawaKontrole6182
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3760
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2666
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze411647
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9275
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7067
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5487
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie335
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia463
Ikona - strzałka prawaLobbing511
Ikona - strzałka prawa20167
Ikona - strzałka prawa20188
Ikona - strzałka prawa201915
Ikona - strzałka prawaPetycje445
Ikona - strzałka prawa20177
Ikona - strzałka prawa20188
Ikona - strzałka prawa201912
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów517
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych282
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych257
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy131
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.49
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty14
Ikona - strzałka prawaWybory232
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5615
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018129
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20191668
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 201932
Ikona - strzałka prawaWybory ławników44
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 202351
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22993
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11227
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19805
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10787
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17869
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037722
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049108
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064483
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061485
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06899
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071961
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082285
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094393
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101841
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111734
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121381
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131043
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014989
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152647
Ikona - strzałka prawaInne 2009476
Ikona - strzałka prawaInne 2010731
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26213
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8447
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006246
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104498
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144734
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182729
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023379
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi711
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1856
Ikona - strzałka prawa1998142
Ikona - strzałka prawa2001141
Ikona - strzałka prawa2003140
Ikona - strzałka prawa2004104
Ikona - strzałka prawa2005119
Ikona - strzałka prawa2006126
Ikona - strzałka prawa2007123
Ikona - strzałka prawa2008111
Ikona - strzałka prawa2009153
Ikona - strzałka prawa2010184
Ikona - strzałka prawa2011240
Ikona - strzałka prawa2012424
Ikona - strzałka prawa2013430
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1387
Ikona - strzałka prawaROK 2012620
Ikona - strzałka prawaROK 2013170
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze530
Ikona - strzałka prawa2013147
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25934
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21218
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3930
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1105
Ikona - strzałka prawaZarządzenia832
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1796
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8910
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5613
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4135
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2256
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2130
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1822
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5862
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2471
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5186
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2425
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2199
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1439
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2314
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3607
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2442
Ikona - strzałka prawaŻłobek73
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5818
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8572
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2464
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8406
Ikona - strzałka prawaSCO4864
Ikona - strzałka prawaOSiR2863
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8143
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4018
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4465
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9293
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1233
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1128
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1644
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1573
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4530
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa229
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4657
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4063
Ikona - strzałka prawaArchiwum5033
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2155
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1988
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3841

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-23 13:42:1, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)