Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna185782
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23995
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21877
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy262735
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy53077
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2204
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro25591
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje119618
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1935
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe40423
Ikona - strzałka prawaKontrole6258
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3811
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2717
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze424240
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9485
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7591
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5720
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie391
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia509
Ikona - strzałka prawaLobbing583
Ikona - strzałka prawa201616
Ikona - strzałka prawa201852
Ikona - strzałka prawa201967
Ikona - strzałka prawaPetycje596
Ikona - strzałka prawa201727
Ikona - strzałka prawa201871
Ikona - strzałka prawa2019195
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów704
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych408
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych385
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy228
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.150
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty24
Ikona - strzałka prawaWybory242
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5937
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018206
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192179
Ikona - strzałka prawaWybory ławników155
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023124
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192349
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 202062
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23331
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11637
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji50
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online22
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20009
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10853
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza19440
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037741
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049120
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064488
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061490
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06904
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071968
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082288
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094398
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101858
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111767
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121402
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131049
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141007
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152793
Ikona - strzałka prawaInne 2009486
Ikona - strzałka prawaInne 2010741
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28309
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8637
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006263
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104510
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144779
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182780
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023693
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1305
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1984
Ikona - strzałka prawa1998145
Ikona - strzałka prawa2001143
Ikona - strzałka prawa2003143
Ikona - strzałka prawa2004106
Ikona - strzałka prawa2005121
Ikona - strzałka prawa2006131
Ikona - strzałka prawa2007126
Ikona - strzałka prawa2008113
Ikona - strzałka prawa2009168
Ikona - strzałka prawa2010188
Ikona - strzałka prawa2011245
Ikona - strzałka prawa2012432
Ikona - strzałka prawa2013451
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1467
Ikona - strzałka prawaROK 2012627
Ikona - strzałka prawaROK 2013174
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze575
Ikona - strzałka prawa2013155
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26254
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21479
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4059
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1132
Ikona - strzałka prawaZarządzenia843
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1837
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9006
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5715
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4163
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2301
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2141
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1838
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5916
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2497
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5249
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2478
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2220
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1443
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2357
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3623
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2468
Ikona - strzałka prawaŻłobek140
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5885
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8711
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2642
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8537
Ikona - strzałka prawaSCO4963
Ikona - strzałka prawaOSiR3045
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8378
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4150
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5203
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9462
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1361
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1170
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1753
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1626
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4569
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa280
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4692
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4084
Ikona - strzałka prawaArchiwum5113
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2167
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1994
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3886

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-03-27 14:27:35, zmian dokonał(a): grzegorzj

WCAG 2.0 (Level AA)