Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna190629
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe24546
Ikona - strzałka prawaOrganizacja22491
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy269056
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy55687
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2604
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro27593
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje125700
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa2040
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe43662
Ikona - strzałka prawaKontrole6345
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3859
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2763
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze435862
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9639
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7948
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5941
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie431
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia539
Ikona - strzałka prawaLobbing626
Ikona - strzałka prawa201623
Ikona - strzałka prawa201860
Ikona - strzałka prawa201996
Ikona - strzałka prawaPetycje783
Ikona - strzałka prawa201744
Ikona - strzałka prawa2018112
Ikona - strzałka prawa2019323
Ikona - strzałka prawa2020182
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów813
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych558
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych458
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy447
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności30
Ikona - strzałka prawaWybory255
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6210
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018251
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192327
Ikona - strzałka prawaWybory ławników200
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023163
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192409
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201238
Ikona - strzałka prawa10 maj 2020 r.96
Ikona - strzałka prawa28 czerwiec 2020 r.1419
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23585
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe12018
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji104
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online40
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20150
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10930
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza20792
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037762
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049135
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064494
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061498
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06910
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071978
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082297
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094416
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101871
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111777
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121408
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131056
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141022
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152952
Ikona - strzałka prawaInne 2009495
Ikona - strzałka prawaInne 2010755
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej29975
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8733
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006267
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104528
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144789
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182790
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023855
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1482
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2074
Ikona - strzałka prawa1998152
Ikona - strzałka prawa2001152
Ikona - strzałka prawa2003150
Ikona - strzałka prawa2004110
Ikona - strzałka prawa2005125
Ikona - strzałka prawa2006141
Ikona - strzałka prawa2007131
Ikona - strzałka prawa2008119
Ikona - strzałka prawa2009178
Ikona - strzałka prawa2010198
Ikona - strzałka prawa2011257
Ikona - strzałka prawa2012442
Ikona - strzałka prawa2013471
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1504
Ikona - strzałka prawaROK 2012634
Ikona - strzałka prawaROK 2013180
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze588
Ikona - strzałka prawa2013161
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26487
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21753
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4248
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1148
Ikona - strzałka prawaZarządzenia855
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1866
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9105
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5775
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4190
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2332
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2164
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1856
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5991
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2533
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5314
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2505
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2248
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1453
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2398
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3693
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2490
Ikona - strzałka prawaŻłobek191
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5953
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8850
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2824
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8655
Ikona - strzałka prawaSCO5058
Ikona - strzałka prawaOSiR3187
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8601
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4312
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5987
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9632
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1458
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1209
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1804
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1658
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4610
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa361
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4713
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4114
Ikona - strzałka prawaArchiwum5182
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2184
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2007
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3919

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-10-27 22:03:32, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)