Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna185092
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23913
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21819
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy261478
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy52632
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2105
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro25201
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje118531
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1911
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe40050
Ikona - strzałka prawaKontrole6250
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3808
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2712
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze423013
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9471
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7529
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5686
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie387
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia504
Ikona - strzałka prawaLobbing566
Ikona - strzałka prawa201612
Ikona - strzałka prawa201842
Ikona - strzałka prawa201949
Ikona - strzałka prawaPetycje576
Ikona - strzałka prawa201723
Ikona - strzałka prawa201865
Ikona - strzałka prawa2019176
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów679
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych392
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych374
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy206
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.109
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty23
Ikona - strzałka prawaWybory239
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5895
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018201
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192167
Ikona - strzałka prawaWybory ławników148
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023121
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192331
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20206
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23296
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11613
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji46
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online15
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19985
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10837
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza19264
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037736
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049119
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064487
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061489
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06902
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071967
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082287
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094397
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101854
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111752
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121399
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131047
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141003
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152779
Ikona - strzałka prawaInne 2009484
Ikona - strzałka prawaInne 2010736
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28019
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8616
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006262
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104507
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144779
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182779
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023660
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1236
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1961
Ikona - strzałka prawa1998144
Ikona - strzałka prawa2001143
Ikona - strzałka prawa2003141
Ikona - strzałka prawa2004105
Ikona - strzałka prawa2005120
Ikona - strzałka prawa2006129
Ikona - strzałka prawa2007124
Ikona - strzałka prawa2008112
Ikona - strzałka prawa2009165
Ikona - strzałka prawa2010187
Ikona - strzałka prawa2011244
Ikona - strzałka prawa2012431
Ikona - strzałka prawa2013448
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1456
Ikona - strzałka prawaROK 2012622
Ikona - strzałka prawaROK 2013173
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze569
Ikona - strzałka prawa2013152
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26180
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21441
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4042
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1130
Ikona - strzałka prawaZarządzenia842
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1830
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8995
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5697
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4157
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2295
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2141
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1833
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5910
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2493
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5242
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2468
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2217
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1442
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2345
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3618
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2465
Ikona - strzałka prawaŻłobek132
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5877
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8688
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2618
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8520
Ikona - strzałka prawaSCO4951
Ikona - strzałka prawaOSiR3031
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8338
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4114
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5036
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9437
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1356
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1165
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1737
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1621
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4564
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa272
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4690
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4081
Ikona - strzałka prawaArchiwum5105
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2163
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1991
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3880

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-21 15:57:49, zmian dokonał(a): monikak

WCAG 2.0 (Level AA)